Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Проведено черговий семінар для платників податків

14.09.2018

Про актуальні питання застосування норм податкового законодавства та експлуатації новітніх моделей програмно - технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій говорили на семінарі, який відбувся у Червоноградській ОДПІ.

Начальник відділу обслуговування платників Людмила Якімчук довела до відома суб’єктів господарювання інформацію щодо роботи Центру обслуговування платників, звернула увагу на проведення особистого прийому громадян посадовими особами органів фіскальної служби, що здійснюється відповідно до Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах. Запросила присутніх активно використовувати електронні сервіси фіскальної служби.

В ході заходу платників було ознайомлено про зміни в законодавстві з питань справляння єдиного внеску.

Також податківці проінформували про дотримання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці та наголосили щодо легалізації трудових відносин. Адже сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра.