Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про новації із ЄСВ та РРО говорили на семінарі у податковій

14.09.2018

Першим питанням вересневих семінарів для платників податків, що проводяться у Стрийській ОДПІ, стало питання новацій у звітності з єдиного внеску. Так, наголошувалося, що за новою формою роботодавці звітують по ЄСВ за серпень у вересні. Податківці конкретно пояснювали тонкощі заповнення додатку 4 для роботодавців, акцентували увагу на формуванні нового додатку 5 для фізичних осіб – підприємців, порядку звітування та сплати ЄСВ при ліквідації суб’єкта господарювання, відповідальності за порушення законодавства по єдиному внеску.

Крім того, висвітлено питання щодо новацій у порядку проведення готівкових розрахунків, використання РРО, порядку заокруглення в касових чеках, новацій по податку з доходів фізичних осіб, зокрема, розширення переліку витрат, що дають право на податкову знижку. Не оминули увагою і питання легалізації заробітної плати та доходів громадян.

Окремим блоком розглядалися питання оподаткування ПДВ, зокрема, відповідно до узагальнюючих консультацій Мінфіну, питання формування розрахунків коригування до податкових накладних та нових можливостей «Електронного кабінету платника» в частині електронного адміністрування ПДВ.

Наприкінці зібрання платники мали можливість отримати відповіді на свої питання щодо застосування норм податкового та пенсійного законодавства.