Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Буській ОДПІ відбулась зустріч з бізнесом

21.09.2018

Нещодавно керівник Буської ОДПІ Анатолій Сисюк провів зустріч з представниками суб’єктів господарювання району, на якій обговорювалися актуальні питання в сфері оподаткування бізнесу.

На початку заходу посадовець проінформував присутніх про стан надходження податкових платежів, єдиного внеску з початку року.   

Наголосив на своєчасності подання звітності та сплати податків. Також зазначив, що одним із спільних кроків на шляху до порозуміння між фіскальною службою та платниками податків є впровадження електронного документообігу, що дозволяє зберегти дорогоцінний час для бізнесу та заощадити кошти. Розуміючи важливість оптимізації цього процесу для платників податків, Державна фіскальна служба України запровадила цілу низку безкоштовних сервісів, скориставшись якими можна отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію не виходячи з офісу чи дому. Вже повноцінно функціонує Електронний кабінет, удосконалено електронні сервіси, пов’язані з адмініструванням, відшкодуванням ПДВ. Розпочато реалізацію проектів із запровадження електронного чеку.

Під час спілкування обговорено питання дотримання роботодавцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством.

Крім цього, платників проінформовано про зміни до Податкового кодексу та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств, внесених Законом України 10.07.2018 № 2497-VIII; доведено узагальнюючі податкові консультації з оподаткування ПДВ від 03.08.2018 № 673.

Захід відбувся у форматі конструктивного діалогу.