Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівцями Буської ОДПІ надано понад 19 тис.адмінпослуг

08.10.2018

Впродовж дев`яти місяців 2018 року в Центрах обслуговування платників Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 19270 адміністративних послуг, з них у вересні -1758 .

Найбільша їх частина, а саме 12163-це видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 2569 відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків, 784 витягів з реєстру платників єдиного податку, 280 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 71 громадянину підтверджено статус податкового резидента України.

Крім цього, працівниками інспекції проведено реєстрацію 904 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку, 1018 книг обліку розрахункових операцій, 273 реєстраторів розрахункових операцій та 200 розрахункових книжок.

Нагадуємо, перелік всіх адміністративних послуг, які надаються податковою можна переглянути на інформаційних стендах територіальних відділень фіскальної служби, а також на офіційному порталі Головного управління ДФС в Львівській області.