Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зустріч з суб’єктами господарювання Ходорівщини

08.10.2018

Нещодавно в приміщенні Палацу культури на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади відбулася зустріч із суб’єктами підприємницької діяльності Ходорівщини в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо неприпустимості неоформлення трудових відносин із найманими працівниками, за участю представників міської ради, ГУ ДФС у Львівській області, ГУ ПФУ у Львівській області, Жидачівської РФ ЛОЦЗ та ГУ Держпраці у Львівській області.

Метою вказаної зустрічі було попередження виникнення випадків порушення діючого законодавства суб’єктами підприємницької діяльності, зокрема в частині оформлення трудових відносин та встановлених законом вимог щодо забезпечення гарантованого державою рівня оплати праці.

У зустрічі взяв участь начальник Жидачівської ДПІ Стрийського управління ГУДФС у Львівській області Володимир Гребінь, який наголосив підприємцям про обов’язкову умову правильного оформлення новоприйнятих працівників, зокрема вчасне повідомлення про їхнє прийняття органу ДФС. «Передусім цього вимагає трудове законодавство, оскільки працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення про такий прийом органу ДФС» - додав Володимир Гребінь.

Також спеціалістом ГУ Держпраці було проінформовано присутніх про проведення інспекційної кампанії по виявленню фактів незадекларованої праці та дотримання гарантії виплати мінімальної заробітної плати.