Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Бущині вивчали норми податкового законодавства

12.10.2018

Фахівцями Буського управління ГУ ДФС у Львівській області проведено семінар з платниками податків – юридичними особами та підприємцями.

Серед висвітлених питань – заповнення податкової звітності, застосування загальної та спрощеної систем оподаткування, новації законодавства.

В ході заходу розглянуто питання заповнення звітності по ЄСВ, зокрема, заповнення таблиці 5 додатку 4. Назва посади має відповідати запису у трудовій книжці. Якщо за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правових договорів), зміни посади, надання відповідної відпустки, таблиця не формується та не надається. Також наголошено на сплаті єдиного внеску за 3 квартал п.р. членами фермерського господарства, підприємцями на єдиному податку, на загальній системі оподаткування та особами, які здійснюють незалежну діяльність ( граничний термін - 19 жовтня ). Звернуто увагу на погашення заборгованості з ЄСВ підприємцями за 2017 рік.

Крім цього, платників проінформовано про тестування системи е-Receipt. Фіскальною службою пропонується безплатне клієнтське програмне забезпечення для операційних систем Windows та Android, яке розміщене за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt. Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО». Інструкція користувача щодо роботи з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога». У разі виникнення питань під час тестування, а також пропозицій (зауважень) щодо роботи електронного сервісу, слід надсилати листи на поштову адресу: infozvit@sfs.gov.ua .

На завершення заходу наголошено на дотриманні вимог трудового законодавства та надано відповіді на запитання присутніх.