Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Не втрачає актуальності питання легалізації заробітної плати

07.11.2018

Фахівцями Кам’янка-Бузької ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області протягом поточного року проводиться значна робота в частині детінізації заробітної плати, зокрема з платниками, які згідно з звітами виплачували найманим працівникам заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму.

„Тіньова зарплата” є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати „у конвертах” призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників.

Днями в приміщенні райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати, за участю начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Тараса Григоровича Печори. 

Посадовець закликав роботодавців і власників підприємств усіх форм власності виявити соціально відповідальне ставлення до працівників, направивши вивільнені кошти на підвищення зарплат. Адже гідна заробітна плата – це запорука спокійного і благополучного життя як для роботодавця, так і для працівника.

Під час зустрічі розглядалося питання своєчасності та повноти виплати заробітної плати найманим працівникам, легалізації трудових відносин між суб’єктами господарювання і працівниками та адміністрування акцизного податку. На завершення наголосили платникам податків на необхідності приведення зарплати у відповідність до чинних норм.