Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Більше 7 тисяч адміністративних послуг надали фахівці Центру обслуговування платників Бродівщини

08.11.2018

Протягом січня - жовтня 2018 року в Центрі обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 7880 адміністративних послуг. Про це повідомила начальник Бродівської ДПІ Буського управління ГУ ДФС у Львівській області Ганна Богуцька.

За даний період видано 5171 картку платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Крім цього, видано 1143 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 308 витягів з реєстру платників єдиного податку, 225 суб’єктів господарювання зареєструвались платниками єдиного податку.

Фахівці Центру зареєстрували 324 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 366 книг обліку розрахункових операцій, 54 розрахункових книжок та 133 реєстратора розрахункових операцій.

Центр обслуговування платників працює: з понеділка по четвер  з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у п'ятницю з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв. Обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин. Перелік всіх адміністративних послуг  можна переглянути на інформаційних стендах іспекції, а також на офіційному порталі Головного управління ДФС у Львівській області.