Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Самбірське управління ГУ ДФС у Львівській області: сплата податку на землю – актуальне питання сьогодення

08.11.2018

За результатами моніторингу надходжень платежів протягом січня – жовтня  2018 року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Самбірського, Старосамбірського, та Турківського районів  надійшло 35,6  мільйони гривень  плати за землю. Вагому частку надходжень у вигляді плати за землю,  сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 28,4 млн гривень. Ще, майже 7 мільйонів перерахували місцевим громадам фізичні особи.

Фахівці Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області звертають увагу, що відповідно до ст.281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку для фізичних осіб звільняються: інваліди першої і другої груп; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком) та ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону №3551; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до оновленої редакції абзацу першого п.281.2 ст.281 Податкового кодексу звільнення від сплати податку за земельні ділянки для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на всі земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

Податківці Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області наголошують на необхідності своєчасної сплати до бюджету земельного податку та орендної плати за землю, адже ці кошти спрямовуються до скарбниць місцевих громад та йдуть на їх розвиток, вирішення соціально-економічних питань.»