Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Нелегальне працевлаштування – відсутність соціальних гарантій в майбутньому

09.11.2018

Днями в Червонограді відбулося чергове засідання  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участі заступника начальника управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області Надії Дячук, фахівців Головного  управління Держпраці у Львівській області, Червоноградської міської ради, Червоноградського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області та Червоноградської міської філії Львівського обласного центру зайнятості населення.

В ході засідання особливу увагу приділили проблемі нелегального працевлаштування та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Вже вкотре наголосили про  відповідальність за порушення трудового законодавства. Так  за одного неофіційно працевлаштованого працівника штраф складає 111 690 гривень.

Слід зазначити, що нелегальне працевлаштування має негативні наслідки й для найманих працівників. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, - права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності. Громадяни також втрачають пенсійний стаж та можливість отримання державної допомоги у разі втрати роботи.