Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Новітні програмно - технічні комплекси для РРО

09.11.2018

Як повідомили в  Самбірському управлінні  ГУ ДФС у Львівській області  станом на 01 листопада 2018 року зареєстровано 271 реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО).

Як розповіла начальник відділу обслуговування платників Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області Леся Ханас, з метою реалізації інноваційних технологічних рішень для РРО у сферах торгівлі (у т.ч. торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг із приймання готівки для подальшого переказу, із перевезення пасажирів та інших послуг, з 19.06.2018 року набув чинності Порядок реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, затверджений постановою КМУ від 13.06.18 р. № 472.

З  липня поточного року Державна фіскальна служба України розпочала експериментальний проект експлуатації новітніх програмних комплексів для РРО, який триватиме до 31 грудня 2019 року.

Леся Ханас зазначила, що інноваційна система реєстрації та обліку РРО – E-Receipt (електронний чек) передбачає онлайн-реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею. Для тестування Державна фіскальна служба України пропонує безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет), що буде інтегрована з «Електронним кабінетом».

Доречі, програмно-технічний комплекс включає такі складові:

-програмно-технічний засіб, де зберігаються дані щодо товару,фіскальна інформація,на основі яких формуються розрахункові документи та звіти;

-годинник-календар;

-процесор, який керує механізмом друкування чеків та звітів, грошовою скринькою, клавіатурою, іншим обладнанням, включеним до його складу,а також  виконує операції з формування звітів про розрахунковіопеорації та розрахункових документів, внесення фіскальної інформації до фіскальної памяті;

-запам’ятовувальний пристрій, якій містить програмну пам’ять;

-модуль безпеки, що згідно з технологією, розробленою НБУ забезпечує здійснення контролю за відсутністю спотворення або знищення даних.