Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щоб скористатись правом на податкову знижку у поточному році залишилось небагато часу

05.12.2018

Як нагадує начальник Червоноградської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Світлана Клименко, що б скористатись правом на податкову знижку можна до кінця 2018 року, подавши до територіального органу ДФС за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи.

Загалом у поточному році в Червонограді таким правом вже скористалось понад чотириста мешканців міста.

Посадовець звертає увагу, що для реалізації права на податкову знижку можуть громадяни України, які отримують дохід у вигляді заробітної плати та сплачують податок на доходи фізичних осіб. Своєчасна та у повному обсязі виплачена заробітна плата сприяє отриманню громадянами соціальних гарантій на законодавчому рівні.

Нагадуємо, відповідно до п.п.14.1.170 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети