Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про шляхи збільшення надходжень до місцевого бюджету говорили під час робочої зустрічі у Личаківській районній адміністрації

26.12.2018

Нещодавно в приміщенні Личаківської районної адміністрації відбулась зустріч з суб’єктами господарювання за участю голови Личаківської РА ЛМР Івана Лозинського та начальника Личаківського управління ГУ ДФС у Львівській області Андрія Євстахевича.

Зустріч пройшла у рамках обговорення та забезпечення взаємодії у частині збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Учасники зустрічі проаналізували перспективи виконання дохідної частини бюджету за підсумками 2018 року та обговорили основні питання щодо забезпечення надходжень до місцевого бюджету. Їх основну увагу було скеровано на пошуки додаткових джерел наповнення місцевої казни, зокрема необхідності проведення аналізу використання земельних ділянок суб’єктами господарювання щодо наявності відповідних правовстановлюючих документів, легітимності провадження підприємницької діяльності, залучення до оподаткування суб’єктів господарювання, які проводять реалізацію підакцизних товарів без будь-яких дозвільних документів.

Підбиваючи підсумки, учасники засідання вирішили й надалі співпрацювати задля вирішення проблемних питань та забезпечення збільшення надходжень до місцевого бюджету.