Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сплата податків веде до порядку та цивілізованого європейського життя

03.01.2019

Нещодавно відбулась зустріч із платниками податків у приміщенні Залізничної районної адміністрації за участю її голови Ірини Джурик та начальника Залізничного управління ГУ ДФС у Львівській області Тараса Завади з питань легалізації найманої праці, отриманих доходів, забезпечення надходжень до бюджетів податків і зборів, зокрема податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Очільник Залізничного управління інформував присутніх про те, що працівники управління постійно працюють з платниками, котрі є у групі ризику щодо несплати податків та зборів. Зокрема, це ті, хто виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня, порушують строки перерахування податку на доходи до бюджету, чи просто не виплачують заробітну плату, тому мають величезні шанси очікувати позапланову податкову перевірку.

Керівник спільно з роботодавцями не тільки намагаються аналізувати причини виплати ними низької зарплати, а й допомогти віднайти можливості для її підвищення. Крім того, звернув увагу запрошених на наслідки, до яких можуть привести порушення мінімальних соціальних гарантій найманих працівників та порядку виплати ними заробітної плати.

Із суб'єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу щодо недопустимості використання нелегальної робочої сили, не оформлення трудових відносин або несвоєчасної реєстрації трудових відносин з найманим працівником. Такі дії є порушеннями трудового законодавства, за які у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а саме 125190 гривень.

«Шлях до побудови європейського суспільства – свідоме декларування своїх доходів та сплата податків громадянами» – наголосив Тарас Йосипович.