Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про легалізацію заробітної плати та її виплату у законодавчо встановленому розмірі під час зустрічі з бізнесом у Радехові

04.01.2019

Нещодавно у приміщенні Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області відбулася зустріч керівника ДПІ Руслани Мулявки з представниками малого бізнесу, які перебувають в зоні ризику незабезпечення мінімального розміру заробітної плати.

Руслана Мулявка підкреслила, що ефективність наповнення місцевих бюджетів залежить від багатьох чинників: це і планування надходжень, адміністрування та контроль за повною та своєчасною сплатою податків і зборів. Сьогодні особливу увагу необхідно приділяти залученню додаткових джерел доходів щодо збільшення заробітної плати та забезпеченню погашення податкового боргу суб’єктами господарювання, адже легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних напрямків роботи фіскальної служби.

В. о. керівника відділу економічного розвитку Радехівської районної державної адміністрації Галина Костюк зауважила, що від рівня заробітної плати прямо пропорційно залежать надходження податку на доходи фізичних осіб – основного джерела наповнення місцевого бюджету. А від цього, в свою чергу, залежить змога фінансування витрат на утримання місцевої інфраструктури та соціального захисту населення. Тінізація доходів і зайнятості населення негативно впливає на соціальну захищеність громадян. Одержуючи заробітну плату в «конверті» працівник позбавляє себе соціальних гарантій та гідної пенсії в майбутньому.

Учасники зустрічі, запрошені керівники та бухгалтери підприємств планують переглянути та збільшити розміри заробітної плати працівникам для покращення їм соціальних гарантій та отримання в майбутньому гідної пенсії.

Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та плідної співпраці.