Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Збільшення надходжень до бюджету

04.01.2019

Нещодавно відбулась зустріч із платниками податків у приміщенні Залізничної районної адміністрації за участі Голови Залізничної райадміністрації Джурик Ірини Степанівни з питань легалізації найманої праці, отриманих доходів, забезпечення надходжень до бюджетів податків і зборів, зокрема ПДФО та ЄСВ.

Під час цієї зустрічі начальник Залізничного управління ГУ ДФС у Львівській області Завада Тарас Йосипович спілкувався з керівниками установ району.

Посадовець доніс до присутніх інформацію про те, що нині працівники управління працюють з платниками, котрі є у групі ризику, а значить у зоні посиленої уваги. Зокрема, це ті, хто виплачує заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня, порушують строки перерахування податку на доходи до бюджету, чи просто не виплачують заробітну плату, тому мають величезні шанси очікувати позапланову податкову перевірку.

Керівник спільно з роботодавцями не тільки намагаються аналізувати причини виплати ними низької зарплати, а й допомогти віднайти можливості для її підвищення. Крім того, звернув увагу запрошених на наслідки, до яких можуть привести порушення мінімальних соціальних гарантій найманих працівників та порядку виплати заробітної плати роботодавцями.

Із суб'єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу щодо недопустимості використання нелегальної робочої сили, не оформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником - це порушення трудового законодавства, відповідно, роботодавцям, які порушують законодавчі вимоги при нарахуванні заробітних плат, загрожують штрафи за такі порушення.

“Шлях до побудови європейського суспільства – свідоме декларування своїх доходів та сплата податків громадянами” – наголосив Тарас Йосипович.