Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Галузева зустріч з представниками підприємств лісопильного виробництва

08.01.2019

Забезпечення роботи лісопильних підприємств у правовому полі, їх легальна реєстрація, легалізація робочої сили, попередження незаконного обігу деревини – одне із першочергових завдань, розглянутих на галузевій зустрічі з представниками лісопильних підприємств.

Перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець спільно із начальником Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області та представниками контролюючих органів, управлінь та відділів Жовківської РДА провела зустріч із суб’єктами господарювання, що працюють в галузі лісопильного виробництва.

На засідання були запрошені керівники лісопильних об’єктів, які проводять свою діяльність на території Жовківського району. Розпочинаючи роботу, Любов Дунець зазначила, що соціальна захищеність працівників даної галузі та забезпечення роботи лісопильних підприємств в правовому полі, їх легальна реєстрація, легалізація робочої сили, попередження незаконного обігу деревини та жорсткий контроль за її використанням, сьогодні на особливому контролі. Протягом останніх місяців районна комісія проводила обстеження щодо легалізації роботи даних об’єктів. В роботі їх значної частини виявлено недоліки. Загалом на території Жовківського району нараховується 62 лісопильних об’єкти, з них 31 не працює.

Під час зустрічі платникам податків наголосили щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства з питань оплати праці, запобігання використання незадекларованої праці найманих робітників та приведення установчих документів до вимог чинних нормативно-правових актів.