Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Питання декларування роз’яснили у Кам’янка-Бузькій ДПІ Червоноградського управління

11.02.2019

Фахівцями Кам’янка-Бузької ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області проведено практикуми для платників району щодо подання звітності фізичними особами - підприємцями та особливостей декларування доходів громадян.

Під час спілкування роз’яснено особливості заповнення податкових декларацій, зокрема, звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску за 2018 рік для підприємців на загальній системі оподаткування та платників єдиного податку, у тому числі новостворених та які в минулому році взагалі не отримували доходи. Наголошено щодо необхідності дотримання термінів подання звітності, сплати податків. Зазначено, що у разі якщо фізична особа - підприємець (крім «спрощенців») отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, такі доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи зазначаються в річній податковій декларації, що подається.

Крім цього, присутніх проінформували про розпочату з 1 січня 2019 року кампанію декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки. Зазначено про введення в дію нових кодів бюджетної класифікації податку на доходи фізичних осіб та військового збору, а саме:

1. Платник податку – фізична особа, яка відповідно до розділу IV Податкового кодексу зобов’язана сплатити податок, але звільнена від подання декларації (при нотаріальному посвідченні договорів та/або при видачі свідоцтв про право на спадщину тощо), сплачує:

- податок за кодом бюджетної класифікації «11010501» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню»;

- військовий збір за кодом бюджетної класифікації «11011000» – «військовий збір».

2. Платник податку – фізична особа, яка зобов’язана подати декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує:

- податок за кодом бюджетної класифікації «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

- військовий збір за кодом бюджетної класифікації «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Також учасникам заходу нагадали про дотримання норм чинного законодавства щодо оформлення трудових відносин.