Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Спільними зусиллями можна досягнути вагомих результатів

12.02.2019

Днями начальник Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області Тарас Левицький зустрічався з представниками влади, підприємств, організацій району.

Одним із ключових питань, яке обговорювалось під час зустрічі, – взаємодія територіального управління фіскальної служби з органами місцевого самоврядування задля забезпечення надходжень податкових платежів до бюджетів місцевих громад. Учасники зустрічі обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, зокрема, проведення роботи щодо погашення податкового боргу по земельному податку з фізичних осіб, податку на доходи фізичних осіб за результатами річного декларування, єдиного внеску, проблемні питання щодо сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Окрім того, з метою забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю, мова йшла і про проведення спільних заходів із попередження фактів нелегального використання робочої сили, виявлення працюючих осіб без оформлення належним чином трудових відносин та проведення відповідних дій для легалізації заробітної плати.

Підсумовуючи спілкування, Тарас Іванович наголосив, що тільки спільними зусиллями бізнесу, влади та громадськості можна досягнути позитивних результатів та збільшити надходження до бюджетів місцевих громад.