Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Радехівській РДА відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати зарплати

20.03.2019

Нещодавно начальник Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Мулявка прийняла участь у засіданні робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання відбулося у голови Радехівської райдержадміністрації Сергія Іваха за участю в.о. керівника відділу економічного розвитку Радехівської райдержадміністрації Галини Костюк, фахівців пенсійного фонду, центру зайнятості Радехівського району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засідання запрошено керівників та бухгалтерів підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності, які за інформацією Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області у січні 2019 року виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого законодавством мінімуму – 4173 грн. Роботодавці надали пояснення щодо недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Під час засідання з запрошеними проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо превентивних заходів з питань дотримання законодавства у сфері зайнятості та оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, наголошено, що штрафні санкції за порушення законодавства про працю, передбачені ст.265 Кодексу законів про працю України, значно зросли у 2019 році до 125190 гривень за кожного не працевлаштованого працівника.

На завершення засідання начальник Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Мулявка наголосила запрошеним щодо необхідності дотримання чинного законодавства про працю та акцентувала увагу на підвищенні розміру заробітної плати.

За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері виплати заробітної плати серед суб’єктів господарювання району.