Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Для підтримки української армії платники податків Личаківського управління сплатили за перші два місяці 2019 року 21,4 млн. гривень

21.03.2019

Личаківське управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що суб’єктами підприємницької діяльності Личаківського управління ГУ ДФС у Львівській області для підтримки української армії та підвищення обороноздатності держави протягом січня – лютого 2019 року сплачено до державного бюджету 21 368,42 тис. грн. військового збору. Це на 14%, або на 2 603,43 тис. грн. більше порівнюючи з аналогічним періодом минулого року (у січні - лютому 2018 року – 18 764,99 тис. гривень).

Військовий збір – це податок, який було введено з серпня 2014 року на фінансування потреб Збройних сил України. Його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна та інші доходи.