Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про наповнення місцевого бюджету під час зустрічі керівництва Дрогобицького управління з міським головою Борислава

21.03.2019

Днями в Бориславській міській раді відбулась зустріч начальника Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Коржа з міським головою Ігорем Яворським за участю заступника начальника Дрогобицького управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олега Кручая та заступника міського голови Світлани Солоненко.

Під час зустрічі обговорили питання щодо посилення податкової спроможності місцевого бюджету Борислава, зокрема, щодо розширення бази оподаткування з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю, нерухомого майна, місцевих податків і зборів, заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення та недопущення суб’єктами господарювання мінімізації сплати акцизного податку.

Так, у своїй доповіді начальник Дрогобицького управління Руслан Корж акцентував увагу на основних напрямках роботи щодо наповнення місцевого бюджету, пошуку резервів збільшення доходів за рахунок легалізації доходів громадян, детінізації зарплати, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, погашення боргу.

«Податкова заборгованість до місцевого бюджету Борислава (зі Східницею) станом на 01.03.2019 р. складає 10477,0 тис.грн., з них по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 1635,0 тис.грн.( в тому числі 1541,6 тис.грн. по фізичних особах), по земельному податку та орендній платі – 3354,8 тис.грн. (в тому числі 815,7 тис.грн. по фізичних особах). Фізичні особи складають переважну частину платників з податковим боргом до однієї тисячі гривень, станом на початок місяця їх перебуває на обліку 2307 осіб, в тому числі по нерухомому майну – 1247 осіб, земельному податку – 1083 особи, орендній платі фізичних осіб – 15 осіб, єдиному податку – 60 осіб, ПДФО – 28 осіб. Дрогобицьким управлінням проводиться відповідна робота для стягнення сум податкового боргу. Враховуючи, що вказані платежі стовідсотково надходять до місцевого бюджету, слід узгодити спільні заходи щодо повного і своєчасного надходження платежів в бюджет, погашення заборгованості та уникнення можливих втрат. Також необхідно тримати на контролі діяльність суб’єктів господарювання, які знаходяться на території міста та здійснюють діяльність з підакцизними товарами без відповідних документів, а також діяльність неофіційних АЗС та АГЗС», – зауважив посадовець.

Під час заходу обговорили також питання детінізації трудових відносин. «Однією з найважливіших проблем на сьогодні залишається легалізація зайнятості населення, дотримання роботодавцями гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам та стан погашення заборгованості  з виплати заробітної плати, – зазначив очільник Дрогобицького управління. – За підсумками роз’яснювальної роботи додатково зареєструвались 32 фізичні особи-підприємці та три юридичні особи: у січні 19 суб`єктів господарювання, у лютому – 16. Кількість прийнятих найманих працівників з початку року складає 359 осіб. Згідно з поданою звітністю по єдиному соціальному внеску за січень 2019 року кількість найманих працівників по м. Борислав (зі Східницею) – 6921 осіб, середня зарплата – 7617 гривеньн. Проведено три заслуховування з 16 платниками. Питома вага «мінімізаторів» становить 5,61% від загальної кількості суб’єктів господарювання».

Підбиваючи підсумки, учасники засідання дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДФС та місцевого самоврядування допомагає вирішити проблемні питання міста та Дрогобицького регіону в цілому.