Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

21.03.2019

Нещодавно під керівництвом першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любові Дунець відбулось засідання комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких у лютому місяці 2019 року було нараховано заробітну плату нижче мінімального розміру.

Платники податків надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

Під час засідання суб’єктам господарювання наголосили про необхідність легалізації трудових відносин з найманими працівниками, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. З 01 січня 2019 року мінімальна зарплата – 4173 гривні.

На завершення присутнім звернули увагу про ризики використання нелегальної праці і виплати зарплати в «конвертах». А у разі виявлення фактів нелегального працевлаштування працівників до таких роботодавців вживатимуться жорсткі заходи впливу.