Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легалізація тіньової зайнятості задля соціального захисту найманих працівників на Кам’янеччині

21.03.2019

Нещодавно перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засідання комісії було запрошено заступника начальника Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Марію Нагірняк. Було заслухано сім суб’єктів підприємницької діяльності. Заступник начальника Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Марія Нагірняк наголосила, що мета комісії – зробити все для того, щоб підприємці неухильно дотримувались чинного законодавства, а працівники – були зацікавлені в легалізації своєї праці. Легально працююча особа має право на соціальний захист та стабільність.

Кожному представнику суб’єкта підприємницької діяльності надано конкретні терміни та узгоджено суми щодо збільшення виплати заробітної плати найманим працівникам. Запрошеним платникам податків було роз’яснено вимоги чинного законодавства України та акцентовано увагу на тому, що у 2019 році за порушення трудового законодавства роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме: за одного неоформленого працівника застосовується штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 125190 гривень.

Робочою групою з питань легалізації проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками різних сфер підприємницької діяльності.