Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Трускавецькій міській раді відбулось чергове засідання комісії щодо детінізації заробітної плати

25.03.2019

На черговому засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, нещодавно проведеному у Трускавецькій міській раді, проведено заслуховування керівників «підприємств-мінімізаторів» міста, у яких середня заробітна плата у січні 2019 року склала менше, ніж у відповідній галузі економічної діяльності. Зустріч проводилась з метою встановлення проблемних питань функціонування таких суб'єктів господарювання та їхнього врегулювання і вирішення.

Зустріч проведено за участю керівництва Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області, інспектора праці ТМР, пенсійного фонду, міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, фінансового управління Трускавецької міської ради.

Питання детінізації та легалізації заробітної плати є актуальним, адже від розміру отриманої зарплати залежить рівень соціального захисту людини. Тому роботодавцям рекомендувалось підняти заробітну плату найманим працівникам, дотримуючись міжпосадових і міжкваліфікаційних вимог в оплаті праці.