Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення у Жовкві

11.04.2019

Нещодавно під керівництвом першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любові Дунець відбулось засідання комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення відповідно до графіка зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності Жовківського району.

На засідання запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких у лютому 2019 року нараховано заробітну плату нижче законодавством встановленого мінімуму.

Запрошені роботодавці надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної зарплати, встановленої законодавством.

Під час засідання присутнім в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів.