Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Дрогобицькому управлінні провели «круглий стіл» щодо особливостей застосування податкової знижки протягом 2019 року

11.04.2019

Нещодавно для мешканців Дрогобиччини проведено «круглий стіл» на тему застосування податкової знижки при проведенні кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році. Захід проведено за участю заступника начальника - начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Олега Кручая та старшого державного ревізора-інспектора Дрогобицького управління Віри Лебіщак.

Під час зустрічі обговорили особливості кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році. «Деклараційна кампанія розпочалася з 01 січня 2019 року та буде тривати до 01 травня 2019 року. Такі граничні терміни передбачені лише для тієї категорії громадян, які зобов’язані задекларувати власні доходи, – зазначив Олег Кручай. – Для бажаючих скористатися правом на податкову знижку Податковим кодексом України передбачено річний період для подання декларації, а саме з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року включно. Крім цього, в 2018 році до Податкового кодексу внесені зміни, якими розширено коло платників, які мають право отримати податкову знижку. Так, з метою отримання податкової знижки протягом 2019 року мають право подати податкову декларацію про майновий стан і доходи громадяни, які понесли витрати не тільки на користь вітчизняних закладів вищої та середньої професійної освіти, а також і на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення».

Фахівець відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Віра Лебіщак зауважила, що декларація про майновий стан і доходи подається громадянами за місцем своєї податкової адреси: особисто або уповноваженою на це особою, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення чи засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Зустріч пройшла у форматі спілкування з присутніми та надання практичної допомоги в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.