Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 9790 адміністративних послуг надано фахівцями Центрів обслуговування платників Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області з початку року

11.04.2019

Протягом першого кварталу 2019 року в Центрах обслуговування платників Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області фахівцями Червоноградської, Жовківської, Радехівської, Кам’янка-Бузької та Сокальської державних податкових інспекцій надано 9790 адміністративних послуг.

Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків, яких протягом трьох місяців 2019 року надано 4690. Зареєстровано 690 платників єдиного податку, 772 книги обліку доходів і витрат, 128 реєстраторів розрахункових операцій, 696 книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок. Видано 584 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 1332 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків, 711 витягів з реєстру платників єдиного податку, 77 довідок про підтвердження статусу податкового резидента України.