Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про наповнення бюджетів громад говорили у Самборі

16.04.2019

Нещодавно начальник Самбірського управління Ігор Малецький провів зустріч із очільником Самбірської райдержадміністрації щодо здійснення спільних заходів із відпрацювання наявних резервів збільшення надходжень платежів до бюджетів громад.

Учасники зустрічі обговорили шляхи роботи з метою погашення боргів із податків та зборів, вжиття заходів щодо легалізації доходів громадян, додаткового залучення до оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, збільшення доходів за рахунок оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, а також виконання інших важливих питань, спрямованих на зміцнення фінансової спроможності місцевих громад.

Начальник Самбірського управління ДФС в області Ігор Малецький зазначив, що органи місцевого самоврядування повинні особливу увагу приділяти надходженням податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також акцизного збору та докласти всіх зусиль задля того, щоб спонукати підприємців до сплати місцевих податків і зборів. Також керівник поінформував про стан заборгованості зі сплати місцевих податків і зборів фізичними особами – підприємцями та юридичними особами, які зареєстровані на територіях відповідних сільських, селищних рад, та рекомендував представникам влади на місцях активізувати роботу щодо надходження зазначених заборгованих платежів.

Крім того, керівник управління нагадав про проведення у січні-квітні 2019 року кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2018 року. Зокрема, довів до присутніх види доходів, які підлягають декларуванню та оподаткуванню, способи подання декларацій та терміни сплати задекларованих податкових зобов’язань. Не оминули й увагою питання розширення переліку витрат, що дають право на отримання податкової знижки.