Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Стрийському управлінні ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч начальника управління Тараса Левицького з заступником голови Стрийської міської ради Ігорем Стециком

16.04.2019

Основними питаннями, які обговорювалися під час зустрічі були питання щодо пошуку додаткових ресурсів наповнення місцевих бюджетів, вжиття заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення, забезпечення погашення заборгованості з податків та зборів, декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році та інші.

Про стан заборгованості зі сплати місцевих податків і зборів фізичними особами-підприємцями, юридичними особами (в т.ч. комунальними підприємствами) та громадянами, які зареєстровані у м. Стрий повідомив начальник відділу погашення боргу Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області Михайло Яворів. За словами посадовця, з метою забезпечення надходження сум податкового боргу податківцями на постійній основі вживаються заходи, передбачені чинним законодавством. Це, зокрема, надсилання податкових вимог, проведення співбесід, стягнення грошових коштів з рахунків боржників та за інкасовими дорученнями, опис та реалізація заставного майна тощо.

У свою чергу Тарас Левицький зазначив, що оскільки податкова вимога надсилається, якщо сума боргу перевищує 1020 гривень, відповідно громадяни можуть і не знати про його наявність. В зв’язку з цим начальник управління запропонував представникам органів місцевого самоврядування сприяти в поширенні інформації серед мешканців м. Стрий про суми такої заборгованості та проводити відповідну роз`яснювальну роботу з платниками податків, фізичними особами щодо необхідності її сплати.

Не оминув увагою посадовець і питання цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, акцентувавши увагу на видах доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, способах та термінах подання декларації.

Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДФС та місцевого самоврядування дає змогу вирішення проблемних питань та забезпечення збільшення надходжень до місцевого бюджету.