Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Погашення боргів по заробітній платі на контролі фахівців Стрийського управління

07.06.2019

Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації найманої праці перебуває на особливому контролі у Стрийському управлінні ГУ ДФС у Львівській області.

З приводу цього керівний склад Стрийського управління проводить заслуховування СГД , спільно з органами місцевого самоврядування та органами місцевої влади приймає участь у засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

На заслуховування та засідання  запрошуються представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи - підприємці району, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального розміру та , які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

У ході зустрічей з суб’єктами господарювання проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота, наголошується на необхідності  легалізації трудових відносин з найманими працівниками, дотриманні мінімальних гарантій в оплаті праці.

Підбиваючи підсумки керівний склад Стрийського управління акцентує увагу суб’єктів господарювання на ризиках використання нелегальної праці і виплати зарплати в «конвертах» та попереджує , що  у разі виявлення фактів нелегального працевлаштування працівників, до таких роботодавців вживатимуться жорсткі заходи впливу.