Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Галицькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області проведено заслуховування керівників «підприємств - мінімізаторів» району

07.06.2019

На черговому засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, нещодавно проведеному у Галицькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області, проведено заслуховування керівників «підприємств-мінімізаторів» району, у яких середня заробітна плата у квітні 2019 року склала менше, ніж у відповідній галузі економічної діяльності. Зустріч проводилась з метою встановлення проблемних питань функціонування таких суб'єктів господарювання та їхнього врегулювання і вирішення.

Зустріч проведено за участю керівництва Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області, Галицької Районної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення Львівської міської ради.

Питання детінізації та легалізації заробітної плати є актуальним, адже від розміру отриманої зарплати залежить рівень соціального захисту людини. Тому роботодавцям рекомендувалось підняти заробітну плату найманим працівникам, дотримуючись міжпосадових і міжкваліфікаційних вимог в оплаті праці. Рекомендовано не допускати встановлення необґрунтованого неповного робочого дня або тижня, належним чином оформити трудові відносини з найманими працівниками, дотримуватись чинного трудового законодавства, особливо в частині оплати праці.