Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Актуальні питання оподаткування роз’яснили у Буському управлінні

19.06.2019

Фахівцями Буського управління ГУ ДФС у Львівській області  проведено семінари-практикуми з платниками Бущини та Бродівщини з актуальних питань оподаткування діяльності підприємців та новацій законодавства.

В ході спілкування суб’єктам господарювання роз’яснено переваги застосування загальної та спрощеної систем оподаткування, подання податкової звітності в електронному вигляді. Наголошено, що після державної реєстрації та постановки на облік у фіскальній службі підприємець зобов'язаний вести облік діяльності, складати звітність, своєчасно сплачувати податкові платежі, в т.ч. єдиний внесок. При закритті діяльності, платнику необхідно подати заяву державному реєстратору про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, подати до фіскальної служби податкову декларацію за останній звітний період та звіт з єдиного внеску. Якщо підприємець не проведе вказані процедури, він і надалі залишатиметься на обліку в ДФС та зобов'язаний сплачувати ЄВ у розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок.

Також проінформовано про проведення операції «Урожай», роз`яснено порядок оподаткування доходів громадян, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) та реалізовують власну сільськогосподарську продукцію; про запровадження з 01 липня системи електронного адміністрування реалізації пального.

На завершення заходів звернуто увагу на дотриманні платниками законодавства про працю.