Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Термін сплати ПДФО отриманого у 2018 році

20.06.2019

Личаківське управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до статті 179 Податкового кодексу, фізична особа, яка задекларувала доходи, отримані у минулому році, зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи .

Відтак провівши щорічну кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, працівниками фіскальної служби надано роз’яснення, що всі самостійно нараховані фізичною особою у Декларації за 2018 рік зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору необхідно сплатити не пізніше  31 липня поточного року.

На даній зустрічі також було вказано, що сума яка має бути повернена платнику ПДФО, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену у Декларації, протягом 60-ти календарних днів після надходження такої  Декларації .

Більш детальну інформацію щодо термінів сплати податку з доходів фізичних осіб можна отримати в  Центрі обслуговування платників податків, який знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35.