Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про офіційне працевлаштування найманих працівників та підвищення заробітної плати йшлося на засіданні комісії в Червонограді

20.06.2019

Днями за участю начальника Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Оксани Полтавець відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання заслухали присутніх роботодавців щодо причин нарахування заробітної плати окремим працівникам менше мінімального розміру.

Члени комісії акцентували увагу суб’єктів господарювання щодо неухильного дотримання вимог трудового законодавства та мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізації трудових відносин, посилення відповідальності за порушення трудового законодавства. Вкотре наголосили на проблемі втрати трудового та страхового стажу у разі офіційно неоформленого працівника та несплати єдиного внеску. Особливу увагу звернули на підвищення розміру заробітної плати до рівня не нижче ссредньостатистичного по області.

На завершення, підприємці отримали від фахівців консультації щодо актуальних для них тем, зокрема з питань оплати праці та оформлення трудових відносин.