Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Радехівській райдержадміністрації

13.08.2019

Нещодавно  начальник Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Мулявка прийняла участь у засіданні робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання відбулося у  Радехівській райдержадміністрації  за участю,  керівника відділу економічного розвитку Радехівської райдержадміністрації  Галини Костюк, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю головного управління держпраці у Львівській області Роксолани Блажевської, працівників  пенсійного фонду,  центру зайнятості Радехівського району  та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засідання запрошено керівників та бухгалтерів підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності, які у червні 2019 року виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму – 4173 грн. Заслухано сім суб`єктів підприємництва, які ведуть господарську діяльність та мають найманих працівників з середньою заробітною платою - меншою за мінімальну. Роботодавці надали пояснення щодо виплати заробітної плати нижче законодавчо встановленого рівня.

У ході засідання з запрошеними проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо превентивних заходів з питань дотримання законодавства у сфері зайнятості та оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, наголошено на значно збільшених розмірах штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачених ст.265 Кодексу законів про працю України.

На завершення засідання  начальник Радехівської ДПІ  Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Мулявка наголосила запрошеним на дотриманні чинного законодавства про працю та акцентував увагу на підвищенні розміру заробітної плати.

Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства щодо прав і гарантій найманих працівників. Адже офіційне оформлення трудових відносин є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи всіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.