Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про дотримання соціальних гарантій в оплаті праці на засіданні в Бориславській міській раді

15.08.2019

На засіданні робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка відбулась в Бориславській міській раді за участі представників Дрогобицького управління Головного управління ДФС у Львівській області, управління праці та соціального захисту населення, провідних спеціалістів Головного управліннч Пенсійного фонду України у Львівській області розглянуті питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, проаналізовано виплату заробітної плати 6 суб’єктів господарювання, у яких за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників менша або на рівні мінімальної. Також розглянуто питання сплати боргу з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі ‒ ЄСВ) 5 суб’єктів господарювання. Запрошені суб`єкти господарювання пояснили причини, через які потрапили в перелік «ризикових», озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються в процесі діяльності.

Заборгованість Борислава з ЄСВ на початок місяця складає 3375,4 тис. грн. і становить 1,24 відс. заборгованості з ЄСВ по Львівській області.

Загалом з початку року в Бориславській міській раді проведено 14 засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, заслухано 87 суб’єктів господарювання.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети