Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Надходження земельного податку поповнили місцеві бюджети Перемишлянщини більш як на 5 млн гривень

15.08.2019

Протягом семи місяців поточного року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Перемишлянського району надійшло 5694,7 тис. грн. плати за землю, що на 1190,2 тис. грн. перевищує аналогічний показник минулого року. Про це повідомив представників ЗМІ керівник Перемишлянської ДПІ Буського управління ГУ ДФС у Львівській області Ігор Дяків.

Вагому частку надходжень сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 4613,3 тис. грн. Це на 1152,6 тис. грн. більше надходжень минулого року. Решту, а це 1081,4 тис. грн. перерахували фізичні особи-підприємці та громадяни, що на 37,6 тис. грн. більше, ніж торік.

Посадовець зазначив, що кошти, сплачені у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються до скарбничок місцевих громад на їх розвиток та вирішення соціально-економічних питань.

Також нагадав, за нормами Податкового кодексу України щороку до 1 липня ДФС направляє за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) фізичної особи - землевласника податкове повідомлення - рішення про сплату сум земельного податку з зазначенням платіжних реквізитів. Для громадян, які отримали відповідні рішення, останній день сплати податку – 29 серпня 2019 року. Будь-яку інформацію з питань оподаткування можна отримати в Центрі обслуговування платників інспекції.