Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

16.08.2019

Нещодавно у приміщенні виконавчого комітету Самбірської міської ради під головуванням начальника управління економіки  Світлани Дутко відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У ньому взяли участь представники фіскальної служби, служби зайнятості, Пенсійного фонду, структурних підрозділів виконавчого комітету Самбірської міської ради.

Під час засідання комісії було розглянуто низку питань щодо з’ясування причин нарахування підприємцями заробітної плати найманим працівникам менше рівня мінімальної заробітної плати за червень 2019 року. Крім того, визначено основні напрямки роботи комісії щодо проведення комісійних обстежень та  інформаційно-роз’яснювальної  роботи в процесі зустрічей з підприємцями, які здійснюють діяльність в галузі «Надання послуг таксі» з питань оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня середньої заробітної плати, своєчасної і в повному обсязі сплати єдиного соціального внеску та відповідальність за порушення законодавства про працю.

Члени комісії наголошували на дотриманні підприємцями законодавства про працю і оформленні трудових відносин. Звернули увагу роботодавців щодо необхідності своєчасної та в повному обсязі сплати Єдиного соціального внеску, від якого залежить страховий стаж. Надали консультації на актуальні запитання з питань оплати праці та оформлення трудових відносин.

Комісією було проведено 5 комісійних обстежень суб’єктів господарювання та зустрічі з підприємцями з метою попередження випадків порушення діючого законодавства про працю та підвищення рівня середньої заробітної плати працюючих.

Підприємці та громадяни отримали від фахівців консультації на актуальні для них запитання з питань оплати праці, оформлення трудових відносин та по нарахуванню і сплаті ЄСВ.