Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Легалізація найманої праці та детінізація заробітної плати на контролі Стрийського управління

16.08.2019

      Заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Стрийського управління Головного управління ДФС у Львівській області Ольга Маковська взяла участь у засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

      Ольга Василівна наголосила на важливості злагодженої спільної діяльності всіх контролюючих органів та максимальності використання наданих їм повноважень у питаннях легалізації трудових відносин.

      На засідання були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи - підприємці району, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального розміру (з 01 січня 2019 року мінімальна зарплата – 4173 гривні) та які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

      Платники податків надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

      Під час засідання суб’єктам господарювання наголосили про необхідність легалізації трудових відносин з найманими працівниками, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

      На завершення присутнім звернули увагу про ризики використання нелегальної праці і виплати заробітної плати в «конвертах». А у разі виявлення фактів нелегального працевлаштування працівників, до таких роботодавців вживатимуться жорсткі заходи впливу.