Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про забезпечення додаткових надходжень до місцевої казни йшлося на Бущині

16.08.2019

Нещодавно відбулась зустріч начальника Буського управління ГУ ДФС у Львівській області Анатолія Сисюка з керівництвом Буської райдержадміністрації за участі інших представників органів місцевої влади.

Під час спілкування проаналізовано стан дохідної частини бюджетів та розглянуті питання збільшення надходжень до місцевої казни. Зокрема, вжиття заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення, забезпечення погашення заборгованості з податків та зборів, проведення звірки платників податку на нерухомість, плати за землю, фактичних землекористувачів - суб’єктів господарювання, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів. Наголошено на необхідності інформування громадянами податкову про зміни місця реєстрації. Фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості (заяву за формою №5ДР) про зміну даних, зокрема, місця поживання, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків протягом місяця з дня виникнення таких змін.

Крім цього, в рамках проведення операції «Урожай», обговорювалось питання щодо залучення до декларування власників сільськогосподарської техніки та власників земельних ділянок площею понад 2 га, попередження фактів нелегального використання робочої сили, виявлення працюючих осіб без оформлення належним чином трудових відносин та проведення відповідних дій для легалізації заробітної плати.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети