Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Центрах обслуговування платників Буського управління надано понад 12 тисяч адміністративних послуг

19.08.2019

Впродовж січня – липня 2019 року фахівцями Центрів обслуговування платників Буського управління ГУ ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 12820 адміністративних послуг.

Зокрема, видано 8036 карток платника податків про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 1190 карток з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, 723 витяги з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано платниками єдиного податку 595 суб’єктів господарювання.

Також зареєстровано 734 книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 734 книги обліку розрахункових операцій та 110 розрахункових книжок.

Нагадуємо, з переліком безоплатних адміністративних послуг, які надаються фіскальною службою можна ознайомитись в державних податкових інспекціях Буського управління, або на суб - сайті територіальних органів ДФС у Львівській області в банері «Центри обслуговування».