Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Фіскали Городоччини вкотре акцентували увагу на системній сплаті єдиного соціального внеску

02.09.2019

Cемінар-нарада з питань організації роботи по погашенню податкового боргу з єдиного соціального внеску відбулася у Городоцькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області.

Головними спікерами заходу виступили заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Максим Козирєв та начальник відділу погашення боргу Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Оксана Нагорна, які поінформували присутніх щодо результатів роботи по забезпеченню погашення податкового боргу, заборгованості з ЄСВ за 6 місяців 2019 року.

Посадовці розставили акценти на активізації роботи щодо вжиття повного комплексу заходів стягнення заборгованості з ЄСВ, перш за все щодо економічно активних боржників. Не оминули увагою фіскали також боржників, які проходять процедури банкрутства.

У ході семінар-наради були розглянуті основні напрямки роботи по погашенню податкового боргу, застосування вимог наказу від 05.09.2018 року №571 «Про затвердження Порядку взаємодії між структурними підрозділами при здійснення заходів з погашення боргу (заборгованостей) платників податків перед бюджетами», а також проблемні питання, які виникають в процесі застосування заходів примусового стягнення боргу, стан організації роботи щодо стягнення заборгованості з ЄСВ та погашення боргу фізичних осіб.

«Такі явища, як зарплата «в конвертах» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату. Відмова від «тіньової» зайнятості та сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків щодо своєчасної сплати ЄСВ та розуміння необхідності термінового погашення заборгованості дозволить вирішити проблему створення нових боргів та відкриє шлях ефективному розвитку краю» - підсумував Максим Козирєв.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети