Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Дрогобицькому управлінні відбувся тренінг щодо подання звітності через Електронний кабінет платника

03.09.2019

Днями у Дрогобицькому управлінні Головного управління ДФС у Львівській області проводився тренінг на тему: «Електронний кабінет платника, подання звітності». Під час заходу завідувач сектору обслуговування платників Дрогобицького управління Світлана Пещук повідомила присутнім про актуальність сервісу «Електронний кабінет платника» для суб’єктів господарювання та громадян. Зокрема зазначила, що за допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДФС податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків, заяви на реєстрацію РРО, КОРО, РК та інші електронні документи. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме: отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності, тощо.

Електронний кабінет платника має дві функціональних частини: відкриту, яка є загальнодоступною та приватну. Вхід до відкритої частини надається усім користувачам без винятку та дозволяє переглянути довідкову інформацію, новини, податковий календар та інформацію з реєстрів ДФС, які є загальнодоступними. Для можливості користування приватною частиною «Електронного кабінету» платнику податків необхідно отримати особистий ключ електронного цифрового підпису (у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів ДФС України).

Також Світлана Пещук нагадала присутнім про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді для представників бізнесу, адже звітність можна передати через мережу Інтернет до податкової всього за декілька хвилин. Крім того платники податків мали можливість практично розглянути порядок створення електронних документів за допомогою режиму «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети