Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Громадськість долучається до апробації пілотного проекту «Електронний кабінет платника податків»

08.11.2013

Відбулась презентація та апробація пілотного проекту «Електронний кабінет платника податків» для представників інститутів громадянського суспільства та підприємницького середовища, організована Громадською радою при Головному управлінні Міндоходів у Львівській області та управлінням ІТ та обліку платників.

Голова Громадської ради Михайло Коропецький акцентував увагу присутніх на нагальних питаннях реалізації нових прогресивних стандартів обслуговування платників Міністерством доходів та зборів України, зокрема, впровадження нового сервісу «Електронний кабінет платника податків».

Представникам інститутів громадянського суспільства презентовано новий сервіс, який наразі працює в тестовому режимі. «Електронний кабінет платника податків» - це персональне автоматизоване робоче місце платника, в якому він може працювати з органами доходів і зборів в он-лайн режимі.

Головне Управління Міндоходів у Львівській області є одним з трьох, що проводять остаточні випробування цього сервісу.

Як зауважив начальник управління ІТ та обліку платників Олександр Качмар, однією з переваг нового сервісу є подання податкової звітності в режимі реального часу. Незалежно від місця перебування, платник одразу буде бачити, як показники його звітності вплинули на стан розрахунків з бюджетом. Це новий крок до он-лайн відносин платника з працівниками органів доходів і зборів

Учасники заходу отримали відповіді на питання, які виникли в ході презентації та апробації нового сервісу.