Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Митники та представники підприємств легкої промисловості обговорили актуальні питання нововведень, пов’язаних із впровадженням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

22.01.2016

Нещодавно, в приміщенні Львівської торгово-промислової палати відбулось спільне з представниками митниці засідання комітетів з легкої промисловості підприємств Львівщини, основним видом діяльності яких є виготовлення швейних виробів в режимі переробки сировини іноземного замовника.

Під час зустрічі обговорили питання видавання митницею сертифікатів походження форми "EUR.l" на готову продукцію для її реекспорту в країни ЄС. Зокрема працівники митниці акцентували увагу експортерів на вимогах статті 15 протоколу І до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка встановлює заборону повернення або звільнення від сплати мита на матеріали походженням з «третіх» країн, що використані в процесі операцій з переробки.

За результатами обговорення представники підприємств легкої промисловості вирішили підготувати звернення до компетентних міністерств та відомств щодо отримання додаткових роз’яснень стосовно порушеного питання.

Як відомо, з 01 січня 2016 року передбачається впровадження економічної частини Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та державами-членами, з іншої сторони, від 27 червня 2014 року, ратифікованої Законом України від 16 вересня 2014 року №1678-VІІ. Відповідно до вимог статті 17 Протоколу сертифікат з перевезення товару "EUR.l" має бути виданий митними органами країни експорту на письмову заяву експортера або під відповідальність експортера його уповноваженим представником. З початку цього року у Львівській митниці ДФС видано понад 500 таких сертифікатів.