Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Митники та представники підприємств легкої промисловості обговорили актуальні питання нововведень, пов’язаних із впровадженням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

22.01.2016

Нещодавно, в приміщенні Львівської торгово-промислової палати відбулось спільне з представниками митниці засідання комітетів з легкої промисловості підприємств Львівщини, основним видом діяльності яких є виготовлення швейних виробів в режимі переробки сировини іноземного замовника.

Під час зустрічі обговорили питання видавання митницею сертифікатів походження форми "EUR.l" на готову продукцію для її реекспорту в країни ЄС. Зокрема працівники митниці акцентували увагу експортерів на вимогах статті 15 протоколу І до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка встановлює заборону повернення або звільнення від сплати мита на матеріали походженням з «третіх» країн, що використані в процесі операцій з переробки.

За результатами обговорення представники підприємств легкої промисловості вирішили підготувати звернення до компетентних міністерств та відомств щодо отримання додаткових роз’яснень стосовно порушеного питання.

Як відомо, з 01 січня 2016 року передбачається впровадження економічної частини Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та державами-членами, з іншої сторони, від 27 червня 2014 року, ратифікованої Законом України від 16 вересня 2014 року №1678-VІІ. Відповідно до вимог статті 17 Протоколу сертифікат з перевезення товару "EUR.l" має бути виданий митними органами країни експорту на письмову заяву експортера або під відповідальність експортера його уповноваженим представником. З початку цього року у Львівській митниці ДФС видано понад 500 таких сертифікатів.