Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Урочисте свято з нагоди Дня Незалежності в Головному управлінні ДФС у Львівській області

23.08.2016

23 серпня з нагоди святкування Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України в Головному управлінні ДФС у Львівській області відбулися урочисті збори.

Учасників зборів привітав керівник фіскальної служби області Ігор Кондро.

«Сьогодні відзначення Дня Незалежності, порівняно з минулими роками, позбувається непотрібного формалізму та пафосу і стає духовною потребою – демонстрацією не лише бажання, але й усвідомленням нашої змоги боронити свободу і незалежність» – зазначив Ігор Кондро. – «Багато речей не лише набули, але й стали відчуватись у їх новому, більш реальному змісті. Ми по-новому сприймаємо, здавалося б, раніше буденні поняття: Україна, Незалежність, мир, військо.

Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін та виважених рішень».

Також Ігор Кондро відзначив, що мирне небо у нас над головою завдяки працівникам органів ДФС, яких було мобілізовано на військову службу до лав Збройних сил України та працівникам податкової міліції, які несли та несуть службу на блокпостах у зоні проведення АТО. Кращих працівників нагороджено грамотами. Їм висловлено подяку за сумлінну працю та служіння українському народу. Здоров’я, бадьорості духу, а тим, що на службі – щасливого повернення були для них найкращими побажаннями.

Привітали присутніх також голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Марія Білінська та Голова Львівської обласної Ради профспілки працівників податкової служби Анатолій Капаров, який також вручив відзнаки профспілки її активним членам.

Урочисту частину Ігор Кондро завершив словами Тараса Шевченка:

«Свою Україну любіть. Любіть її… во врем’я люте.

В останню тяжкую минуту за неї Господа моліть».

Фотоматеріали по темі

/
  • Урочисте свято з нагоди Дня Незалежності в Головному управлінні ДФС у Львівській області