Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Ігор Кондро: «Вважаю один із пріоритетів роботи фіскальної служби області створення комфортних умов для інвесторів на Львівщині»

12.10.2016

11 жовтня 2016 року відбулася зустріч керівництва ГУ ДФС у Львівській області  з Членами Правничого комітету та Комітету з питань оподаткування та бухгалтерського обліку  Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації. Темою зустрічі була особливість проведення перевірок у 2016 році органами ДФС України.

Начальник ГУ ДФС у області Ігор Кондро у своєму зверненні до учасників зустрічі наголосив: «Такі зустрічі є важливими для органів ДФС, адже на них присутні представники тих європейських бізнес структур, в інвестиціях яких надзвичайно зацікавлена держава, її західний регіон та Львівщина зокрема. Вважаю один із пріоритетів роботи фіскальної служби області створення комфортних умов для інвесторів на Львівщині та готовий постійно проводити різного роду консультації з представниками підприємств з іноземними інвестиціями з метою з’ясування проблемних питань та їх вирішення, якщо це в компетенції Головного управління ДФС у області, чи ініціювання їх вирішення на законодавчому рівні.».

Також Ігор Кондро підкреслив, що незважаючи на поступове перетворення фіскальної служби на сервісну службу для платників податків, контрольна функція залишається однією з основних. «Свою увагу при виборі суб’єктів господарювання для проведення перевірок ми зосереджуємо виключно на тих платниках, які задіяні в різних схемах, сплачують низьку заробітну плату, мають незначне податкове навантаження. Ті ж платники податків, які сумлінно, в повній мірі сплачують свої податкові зобов’язання, не здійснюють ризикових операцій можуть не перевірятися і три, і п’ять, і десять років. Порівняно з 2010 роком кількість планових перевірок зменшилася в 10 разів» – зазначив Ігор Кондро.

Керівники управлінь Головного управління ДФС у області Ірина Герега, Віталій Войтюк та Анжеліка Любченко надали вичерпні відповіді присутнім на ряд питань, що стосувалися як критеріїв відбору підприємств для проведення перевірок, податкових перевірок в рамках кримінального провадження, процедури проведення контрольно-перевіркової роботи, так і з питань податкового законодавства.

На завершення зустрічі присутнім побажали успіху у веденні бізнесу та висловили подяку тим сумлінним суб’єктам господарювання, завдяки яким бюджети на Львівщині за 9 місяців 2016 року поповнилися на понад 10 млрд. гривень.

Фотоматеріали по темі

/
  • Ігор Кондро: «Вважаю один із пріоритетів роботи фіскальної служби області створення комфортних умов для інвесторів на Львівщині»