Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Працівники Львівської митниці виявили бурштин

16.03.2017

На українсько-польському кордоні в пункті пропуску «Угринів –Долгобичув» митники виявили понад 23 кілограми необробленого бурштину.

Необроблене каміння різної геометричної форми жовто-коричневого кольору було загорнуте у поліетиленові пакети та містилося у конструктивних порожнинах автомобіля «MERCEDES-BENZ S420».

Для перетину кордону громадянин України 1972 року народження, мешканець Львівщини, обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність у нього будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено обмеження. Однак на підставі аналізу та оцінки ризиків митники скерували автомобіль в місце поглибленого огляду, де спільно з прикордонниками і виявили прихований товар загальною вагою 23,300 кг.

У діях громадянина України вбачають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол. Товар та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.