Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Підчас наради по вдосконаленню митних процедур було відзначено кращих платників податків Львівщини у 2016 році

16.03.2017

Сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації під керівництвом голови ЛОДА Олега Синютки, за участі начальника ГУ ДФС у області Ігоря Кондро та виконуючого обов’язки начальника Львівської митниці ДФС Андрія Кримського відбулась нарада щодо взаємодії органів Львівської митниці та суб’єктів господарювання під час здійснення імпортно-експортних операцій.
У нараді взяли участь представники великого бізнесу Львівщини.
Відбулася цікава дискусія з нагальних питань, що потребують термінового вирішення.

У своєму виступі Ігор Кондро наголосив на необхідності спільних зусиль влади та бізнесу для вдосконалення процедур митного оформлення зовнішньоекономічних операцій, торкнувся теми дотримання законності при виплаті заробітної плати найманим працівникам та відшкодування податку на додану вартість.

Під час наради було відзначено кращих платників податків 2016 року. Критеріями для їх визначення були кількість сплачених податків, найманих працівників, середньої заробітної плати, відсутність заборгованості перед бюджетом.

 Ігор Кондро нагородив почесними грамотами керівників ПрАТ «УРСП «ЛАКМА», ТзОВ «ЕКРАН», ТзОВ «БЕЙКЕР-Україна», ТзОВ «ЕТІСОФТ-Україна». «Висловлюю сподівання, що кращі підприємства у плані сплати податків будуть підвищувати рівень рентабельності та відповідно збільшувати платежі до державної скарбниці. Такі платники податків заслуговують на відповідне ставлення до них з боку органів виконавчої влади та подяку від суспільства»–зазначив Ігор Кондро.

Андрій Кримський нагородив почесними грамотами понад двадцять кращих підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність та сплачують значні суми митних платежів.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Підчас наради по вдосконаленню митних процедур було відзначено кращих платників податків Львівщини у 2016 році